Током протекле Дечје недеље и ученици првог разреда учествовали су у самој завршници ове недеље коју је пратио слоган „Подељена срећа два пута је већа“. Овој завршници претходила је радионица на тему Дечје недеље у којој су прваци током разговора са својим учитељицама Наташом Јаредић, Мајом Динић и Сањом Стајић истакли да је СРЕЋА КАДА СЕ ИГРАЈУ, а да је она већа када је поделе са неким. У ту сврху су учитељице организовале ИГРУ ВЕСЕЛИ ПОЛИГОН у школском дворишту.
За родитељe
Пролећна чаролија у нашој школи – ведра, весела и шарена Пчелијада
Данас је наша школа била испуњена осмесима, радошћу и правом пролећном чаролијом. У ведром и веселом духу пролећа, школско двориште претворило се у место маште, креативности и дружења кроз дивну активност под називом „Шеширијада“. Ученици Read more…












0 Comments